Главная   Контакты   Карта сайту
Головна → Листи, оголошення

Листи, оголошення

 

ОГОЛОШЕННЯ!

 

Інформація для пацієнтів щодо роботи магнітно-резонансного томографа

 

Магнітно-резонансний томограф встановлений в КУ «Обласна клінічна лікарня   ім. О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради не працює з 28.05.2018 року по даний час із-за виходу з ладу одного з блоків томографа. За цей період блок ремонтували двічі, проте через кілька днів роботи він знову виходив з ладу. На даний час, на жаль, блок знову вийшов з ладу та знаходиться в ремонті. Ремонт проводить відповідна ліцензована сервісна служба.

Адміністрація лікарні прикладає всіх зусиль для прискорення ремонту магнітно-резонансний томографа.

 

Про відновлення роботи магнітно-резонансний томографа адміністрація одразу ж повідомить.

 


Оголошення

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського з 01 липня 2016 року працює кабінет телемедицини, який створений з метою забезпечення  надання медичної допомоги пацієнтам, коли відстань є критичним чинником.

Заявки на консультацію від медичних закладів області  приймаються по електронній адресі  medisazt@gmail.com      або     medisa@meta.ua  згідно додатку1. 

З  "Положенням про кабінет телемедицини" та додатками можна ознайомитися  на сайті лікарні у рубриці   "Медичним працівникам (для ознайомлення)". Також можна скачати бланк заявки. 

 Оголошення

 Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського Житомирської обласної ради повідомляє, що у відділенні судинної хірургії освоєна та впроваджена нова методика лікування хворих з варикозним розширенням вен нижніх кінцівок за допомогою лазера (ЭВЛК). Методика використовується як самостійна, так і в комбінації з іншими косметичними методиками (мініфлебектомія, мікросклеротерапія та інші).

Метод має ряд переваг перед класичними хірургічними втручаннями:  мала травматичність, висока косметичність, короткий реабілітаційний період, в тому числі стаціонарний.

З приводу лікування даним методом необхідно звертатися в установленому порядку до судинного хірурга обласної консультативної поліклініки (кабінет 510) і в разі установлення показів, хірургічне втручання даною методикою буде виконано безкоштовно.

Контактний телефон 34-14-55 Олійник Л.І. Кириленко С.І.

Переглянути файли: