Главная   Контакты   Карта сайту
ГоловнаНовини → Обласна програма в дії: в обласній лікарні протезували учасника АТО

Обласна програма в дії: в обласній лікарні протезували учасника АТО

Новини лікарні    16 Січень, 2018
Обласна програма в дії: в обласній лікарні протезували учасника АТО
 

У Житомирській області продовжує успішно реалізовуватись обласна Програма соціальної підтримки учасників АТОУ Житомирській області продовжує успішно реалізовуватись обласна Програма соціальної підтримки учасників АТО та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області.

 Зокрема, лише у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського проконсультовано більше 7 тисяч осіб, оглянуто та скеровано для проведення медичної реабілітації 4104 особи та проліковано 1149 осіб. Сімом учасникам АТО у 2017 році надано матеріальну допомогу  у розмірі 1 млн.151 тис.грн. для лікування за межами області та за кордоном

За кошти обласного бюджету на придбання трьох ендопротезів для учасників антитерористичної операції,  згідно з Програмою,  спрямовано 225 тис.грн.  Один такий ендопротез  нещодавно був встановлений 43- річному житомирянину, учаснику АТО, полковнику Збройних Сил України.

У військовослужбовця  в результаті отриманої травми  під час перебування в  зоні АТО у 2014 році  розвинулось захворювання некроз кульшового суглоба, що потребувало термінової заміни враженого суглоба. Вартість  одного такого суглоба складає 75 тисяч гривень.

Оперували офіцера у відділенні травматології обласної клінічної лікарні, наразі він уже готовий до виписки, після якої він буде проходити курс реабілітації у санаторії «Дениші».

Нагадаємо, що 21 грудня депутати прийняли аналогічну програму на 2018 рік.

 

Категорія новин: