Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаНовини → Переможемо коронавірус разом

Переможемо коронавірус разом

Новини лікарні    12 Травень, 2020
Переможемо коронавірус разом
 

На Житомирщині представники соціально відповідального бізнесу вже вкотре передають благодійну допомогу для медичних працівників області. Сьогодні, 8 травня, засоби індивідуального захисту отримали медики Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.Керівництво області постійно координує взаємодію лікарень та приватного бізнесу для оперативного визначення актуальних потреб та надання відповідної допомоги. Так, сьогодні дві найбільші медустанови Житомирщини отримали гуманітарну допомогу.

Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського отримала: 68 тис. захисних масок, 2,7 тис. захисних костюмів та 900 окулярів.

Оглянув гуманітарну допомогу, яку доправили до лікарень, заступник голови ОДА Віктор Градівський:

«Ми вдячні за допомогу для медичних працівників області від представників бізнесу, які відгукнулися на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту».

Генеральний директор та адміністрація обласної лікарні щиро дякують за надану допомогу в забезпеченні засобами індивідуального захисту.