Главная   Контакты   Карта сайту
ГоловнаВідділення та підрозділи → Кардіологічне відділення

Кардіологічне відділення

 

Кардіологічне відділення обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського складається з відділення на 45 ліжок, блоку інтенсивної терапії на 6 ліжок, поліклінічного відділення з трьома кабінетами прийому амбулаторних хворих лікарями кардіологами.

В відділенні працюють 14 лікарів-кардіологів (10 лікарів стаціонару, 4 лікаря поліклініки).

 

 Напрямки роботи  відділення:

 

▪ Діагностика порушень серцевого ритму і провідності та відбір хворих на відновлення серцевого ритму і провідності для медикаментозного та інструментального лікування.

▪ Діагностика та відбір хворих з прогресуючого та резистентного до лікування стенокардією для проведення коронарографії, стентування та аорто-коронарного шунтування.

▪ Лікування хворих з гострим порушенням коронарного кровообігу, яке виникає у хворих, що знаходились на лікуванні в інших відділеннях обласної лікарні.

▪ Верифікація діагнозу з використанням аорто - та реновазографії у хворих з резистентною до лікування артеріальною гіпертензією, хворих з кризовим перебігом гіпертонічної хвороби.

▪ Відбір хворих з реноваскулярною гіпертонією на хірургічне лікування.

▪ Проведення коронарографії та стентування коронарних артерій.

▪ Імплантація штучних водіїв ритму.

▪ Лікування хворих з неспецифічними ексудативними перикардитами.

▪ Лікування хворих з міокардитами, ускладненим порушенням ритму та провідності, що потребують використання інструментальних методів для їхньої корекції.

▪ Комплексне лікування хворих інфекційним ендокардитом з використанням лазерної терапії, ультразвукового опромінення крові та бараоксигенотерапії.

▪ Проведення трудової та військової експертизи.

   1 листопада 2017 року розпочав свою роботу реперфузійний центр на базі кардіологічного відділення. Центр надає медичну допомогу пацієнтам області з гострим коронарним синдромому цілодобовому режимі.
Пацієнти за першої потреби потрапляють до реперфузійного центру, який в основному працює на випередження – попередження інфарктів.

Центр виконує:

- операції зі стентування при гострому коронарному синдромі;

- імплантації штучних та постійних водіїв ритму серця;

- нейрохірургічні втручання. 

 

Фільм про відкриття реперфузійного центру :   www.youtube.com/watch

 З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на сайті   http://cardio.zt.ua/ 

Телефон відділення: 0412 - 34-24-78