Главная   Контакты   Карта сайту
ГоловнаВідділення та підрозділи → Ортопедично - травматологічне відділення №2 (кістково-гнійне)

Ортопедично - травматологічне відділення №2 (кістково-гнійне)

Відділення кістково-гнійної хірургії було створено 01.03.1988 р. на 40 ліжок на базі Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського з відповідним штатом медперсоналу.

У відділенні працюють п’ять лікарів з яких: три мають вищу категорію, один має першу категорію, один має 2 категорію по ортопедії і травматології. Всі лікарі пройшли стажування по кістково-гнійній хірургії в Київському НДІ ортопедії та травматології АМН України. Посад середнього медичного персоналу - 18,5. Посад молодшого персоналу - 17.

У відділенні надається спеціалізована кваліфікована допомога хворим з після травматичними та гематогенними остеомієлітами, відкритими інфікованими переломами кісток, важкою травмою кисті і стопи, гнійно-запальними захворюваннями суглобів, вогнепальними пораненнями, дефектами кісток.

В обласній консультативній поліклініці проводиться амбулаторний прийом хворих з кістково-гнійною патологією лікарем ортопедом.

Лікарями ортопедично-травматолоічного відділення №2 застосовується найновіші сучасні методи і технології лікування хворих з кістково-гнійною патологією.

Відділення оснащене апаратами зовнішньої фіксації різних модифікацій (стержневі, спицестержневі, апарати Ілізарова, Костюка, рамочні апарати).

За рік використовується 150-180 апаратів зовнішньої фіксації.

Широко застосовуються кісткові пластики.

У відділенні досить інтенсивно проводиться наукова робота. Опубліковано 23 наукові статті в журналах та матеріалах конференцій і з'їздів ортопедів-травматологів України.

Готується кандидатська дисертація. Розроблено та впроваджено 26 раціоналізаторських пропозицій.

Нині основний напрямок діяльності відділення - вдосконалення сучасних методів оперативногота консервативного лікування хворих з кістко-гнійною патологією та впровадження іноваційних методик лікування.

 Медичний персонал:  

 

 

 

Яковлев Валерій Павлович – завідувач відділення, лікар-ортопед-травматолог вища категорія за фахом, стаж роботи 38 років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ковальчук Андрій Олегович- лікар-ортопед-травматолог (клін. ординатор), без категорії.

 

 

 

 

 

  

 

 

Литвинчук Іван Миколайович - лікар-ортопед-травматолог (ординатор), без категорії.

 

 

 

 

 

 

Полонченко Антоніна Василівна- старша медична сестра.

 

 

 

 

 

Колектив відділення

 Телефон відділення: 0(412) 34-24-72