Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаНовини → З Днем медичного працівника України!

З Днем медичного працівника України!

Новини лікарні    23 Червень, 2022
 

Від імені голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренка, всього депутатського корпусу 8-го скликання та виконавчого апарату, заступник голови обласної ради Володимир Ширма, напередодні Дня медичного працівника, привітав медиків з професійним святом.Подяки та грамоти від Житомирської обласної ради вручив Володимир Ширма медичним працівникам  Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

Володимир Ширма подякував усім медичним працівникам за героїчну працю та побажав переможного миру.

"Шановні медичні працівники! Щиро вітаємо вас з професійним святом! Професія медика є однією з найважчих та найвідповідальних. У будь-який час та за будь-яких обставин ви першими приходите на допомогу хворим, беручи на себе весь тягар людського болю та страждань. Ви зцілюєте, ставите на ноги, повертаєте людям надію на життя. Два роки ви вели боротьбу з підступною коронавірусною інфекцією, а зараз, в умовах війни, маєте нові виклики. Дякуємо вам за вашу героїчну працю, професіоналізм, за ваші чуйні серця. Щиро бажаємо усім  міцного здоров'я, витримки, натхнення, добробуту, родинного затишку та переможного миру",- сказав Володимир Ширма.

 

З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України!

З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України! З Днем медичного працівника України!