Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаВідділення та підрозділи → Ендоскопічне відділення

Ендоскопічне відділення

 

Відділення ендоскопії є одним з основних структурних підрозділів Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського.

На сьогоднішній момент у відділенні працюють висококваліфіковані лікарі та медичні сестри. Щоденно у відділенні виконується висококваліфікована ендоскопічна допомога населенню.

Роботу відділення забезпечує :

4 лікаря-ендоскопіста, чотири  медичні сестри та молодша медична сестра. 

 

 

Завідуючий відділенням лікар-ендоскопіст

Строцький Костянтин Петрович вища кваліфікаційна категорія.

 

 

 

 

 

  Лікарі-ендоскопісти:

 

 

 

Губренюк Ірина Юріївна – вища кваліфікаційна категорія,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тригуба Олег Богданович – перша кваліфікаційна категорія.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гусаченко Анатолій Анатолійович – перша кваліфікаційна категорія.

                 

 

 

 

Страша сестра медична 

 

 

Пачевська Лариса Миколаївна – вища кваліфікаційна категорія.

 

 

 

На сьогоднішній день відділення розгорнуто в стаціонарі (лікувальний корпус №2), та в консультативній поліклініці, а для ургентних хворих функціонує кабінет у приймальному відділенні.

Відділення забезпечене сучасним обладнанням HD-якості з функцією NBI (вузькоспектральна візуалізація - це технологія поліпшення оптичного зображення) фірми Olympus для обстеження а також засобами для обробки, дезінфекції і стерилізації ендоскопічної апаратури.

У відділенні виконуються такі ендоскопічні дослідження, як гастродуоденоскопія, колоноскопія), а також оперативні втручання і маніпуляції на стравоході, шлунку і товстому кишківнику, жовчовивідних шляхах (ендоскопічна поліпектомія (видалення поліпів), зупинка гострих шлунково-кишкових кровотеч, балонна дилятація стриктур стравоходу, шлунку та гепатохоледоха, лікування ахалазії кардії препаратом ботулотоксину, ендоскопічна ретроградна панкреатохоленгіографія(стентуваннягепатохоледоха та вірсунгового протоку, літотрипсія,балонна дилятація стриктур, ПЕГ (пероральна ендоскопічна гастростомія), ЧЧХС ( черезшкірначерезпечінковахолангіостомія), гастоцисто- та дуоденоцистостомія, біопсії, вилучення сторонніх тіл та інше.

Для додаткової інформації про ендоскопічні обстеження та операції переходьте на сайт http://endoscopy.zt.ua/rozdil-dlya-patsentiv/

Контактна інформація

Телефон відділення: 0(412) 43-08-78

e-mail: endo.zhokl@gmail.com

Адреса:

вулиця Червоного Хреста, 3,

Житомир, Житомирська область,

корпус № 2, 2 поверх.