Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

Головна → Листи, оголошення, відгуки

Листи, оголошення, відгуки

ОГОЛОШЕННЯ!

Запрошуємо на роботу лiкаря загальної практики — сiмейного лiкаря. Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Лікувальна справа” або “Педіатрія”. Спеціалізація за фахом “Загальна практика — сімейна медицина” (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи


ОГОЛОШЕННЯ!

В консультативно-діагностичній поліклініці КНП "Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського"  розпочато прийом лікарем-психіатром вищої категорії (каб.501). 

В кабінеті лікаря здійснюється комплексна професійна діагностика та лікування тривожних та депресивних розладів, порушення сну, коливань настрою, емоційної вольової нестійкості з відчуттям напруги, дратівливості, панічної атаки, фобії, деменції, постковідні стани та інше.

Прийом здійснюється по самозверненню. Додаткова інформація та попередній запис за тел. 0987337289.

Комфортність та конфіденційність!

 


ОГОЛОШЕННЯ!

На виконання положень Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236  «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року № 787 інформує що  для організації забезпечення якісного обміну даними щодо негативних результатів тестування на COVID-19 методом для автоматичного припинення самоізоляція особи у зв’язку з перетинанням державного кордону через мобільний додаток електронного сервісу «Вдома» наш заклад включено до переліку закладів.


ОГОЛОШЕННЯ!

Телемедичні консультації на платформі MEDINET надаються спеціалістами КНП "Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського" в будні дні з 9.00 до 13.00 (на період карантину). Після завершення карантину, графік надання консультацій зміниться, про що буде повідомлено згодом.


ОГОЛОШЕННЯ!

З 02 березня 2020 року в кабінеті 519 консультативно - діагностичної поліклініки буде здійснювати прийом

лікар сексопатолог - Драгомир Ігор Олексійович.
Перелік нозологій:
- ГІПОГОНАДИЗМ;
- ЕРЕКТИЛЬНА ДИСФУНКЦІЯ;
- ІДІОПАТИЧНЕ ВАРІКОЦЕЛЕ;
- ІШЕМІЧНИЙ ПРІАПІЗМ;
- КРИПТОРХІЗМ;
- УРЕТРИТ;
- ФІБРОПЛАСТИЧНА ІНДУРАЦІЯ СТАТЕВОГО ЧЛЕНА (ХВОРОБА ПЕЙРОНІ; ХРОНІЧНИЙ ОРХОЕПІДИДИМІТ;
- ХРОНІЧНИЙ ПРОСТАТИТ;
- ЧОЛОВІЧА БЕЗПЛІДНІСТЬ.

Оголошення

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського з 01 липня 2016 року працює кабінет телемедицини, який створений з метою забезпечення  надання медичної допомоги пацієнтам, коли відстань є критичним чинником.

Заявки на консультацію від медичних закладів області  приймаються по електронній адресі  medisazt@gmail.com      або     medisa@meta.ua  згідно додатку1. 

З  "Положенням про кабінет телемедицини" та додатками можна ознайомитися  на сайті лікарні у рубриці   "Медичним працівникам (для ознайомлення)". Також можна скачати бланк заявки. 


 Оголошення

 Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського Житомирської обласної ради повідомляє, що у відділенні судинної хірургії освоєна та впроваджена нова методика лікування хворих з варикозним розширенням вен нижніх кінцівок за допомогою лазера (ЭВЛК). Методика використовується як самостійна, так і в комбінації з іншими косметичними методиками (мініфлебектомія, мікросклеротерапія та інші).

Метод має ряд переваг перед класичними хірургічними втручаннями:  мала травматичність, висока косметичність, короткий реабілітаційний період, в тому числі стаціонарний.

З приводу лікування даним методом необхідно звертатися в установленому порядку до судинного хірурга обласної консультативної поліклініки (кабінет 510) і в разі установлення показів, хірургічне втручання даною методикою буде виконано безкоштовно.

Контактний телефон 34-14-55 Олійник Л.І. Кириленко С.І.

Переглянути файли: