Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

Головна → Адміністрація

Адміністрація

 Леськів  Богдан  Богданович - генеральний директорзакінчив Івано-Франківський державний медичний інститут (спеціальність «Лікувальна справа», спеціалізація – хірург), Українську Академію державного управління при президентові України, аспірантуру Київського національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, має вищу освіту магістр спеціальність "Менеджмент" професійна кваліфікація: менеджер з інноваційної діяльності.
Має ступінь кандидата медичних наук та почесне звання «Заслужений лікар України». Нагороджений почесною грамотою Верховної ради України та відзнакою "Честь і слава Житомирщини", лауреат обласної премії ім.О.Ф.Гербачевського

 

 

 

 

 Сич Наталія Омелянівна - медичний директор з поліклінічної роботи, вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю "Організація і управління охороною здоров'я", вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю "Терапія", магістр за спеціальністю: "Публічне управління та адміністрування", Заслужений лікар України. 

 

   

 

 

Герасимчук Наталія Леонідівна -  медичний директор з медичної частини, має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Неврологія" та "Організація і управління охороною здоров'я". Має ступінь кандидата медичних наук.

 

 

 

 

 

 

Тевс Світлана Сергіївна - медичний директор з медсестринства, вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю "Сестринська справа", магістр.

 

   

  

 

 

Сокова Юлія Володимирівна - заступник генерального директора з економічних питань.

 

 

    

  

 

 

 

 

 

Кравчук Лілія Сергіївна -  начальник відділу кадрів.

 

 

 

 

 

 

                                                                       

 

                                                                 

 

Гуменчук Світлана Павлівна - головний бухгалтер.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглянути файли: