Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

Головна → Науково - практичний центр

Науково - практичний центр

              Науково - практичний центр створений на базі КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради з метою розробки та впровадження нових технологій лікувально - діагностичного процесу і реабілітації населення області, підвищення кваліфікації лікарів, післядипломної підготовки та безперервного професійного розвитку (інтернатура, спеціалізація, передатестаційна підготовка, тематичне удосконалення) спеціалістів за спеціальностями, визначеними потребами закладів охорони здоров'я Житомирської області.

 

На базі науково - практичного центру буде проводитись післядипломна підготовка, організація та проведення семінарів, конференцій та інших навчально- практичних форумів з актуальних питань охорони здоровя.

Науково - практичний центр створений на підставі наказу УОЗ ОДА № 23 від 12.01.2017 р. «Про створення науково - практичного центру на базі КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради», рішення сесії обласної ради від 22.12.2016 р. № 478 «Про погодження угоди про співпрацю», угодою про співпрацю від 30.06.2015р. № 23/16/0726 між Національною медичною академією післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика та КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради.

Науково - практичний центр сформований в межах штату Лікарні. Матеріальна база та розміщення на базі КУ обласна лікарня.

В КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» працює 6 кандидатів медичних наук, 8 осіб закінчили аспірантуру, 2 - навчаються в аспірантурі.

Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського має відповідну матеріально - технічну базу для забезпечення наукових досліджень та інноваційної діяльності.

Переглянути файли: