Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаВідділення та підрозділи → Проктологічне відділення

Проктологічне відділення

 

Проктологічне відділення відкрито 10.01.11р. згідно наказу № 34 УОЗ ОДА, на базі обласної клінічної лікарні ім.. О.Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради. Стаціонар центру знаходиться в корпусі №2, на 3-му поверсі. Амбулаторний прийом проводиться в кабінеті № 410 поліклініки обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

У відділенні створено всі умови для комфортного перебування 25-ти пацієнтів.

Тут лікуються хворі із гострими та хронічними анальними тріщинами, із тромбозом гемороїдальних вузлів, гемороєм різних ступенів, епітеліальними куприковими ходами, дермоїдними кістами куприкової ділянки, гострим та хронічним пара проктитом різного ступеня складності, недостатністю анального жому, сторонніми тілами прямої кишки, періанальними гострокінцевими кондиломами, запальними захворюваннями прямої кишки (коліти), неспецифічними виразковими колітами, дивертикульозом прямої кишки, поліпами прямої та ободової кишок. Проводиться ендоскопічне обстеження та лікування.

Лікування геморою методом THD (трансректальна гемороїдальна деартерізація, суть якої полягає у перев'язуванні артерій, які живлять гемороїдальні вузли, під контролем ультразвукового датчика). На даний момент THD є найсучаснішим, високоефективним та органозберігаючим методом лікування геморою що забезпечує швидке повернення до звичного життя.

Очолює відділення хірург-проктолог вищої категорії Білоцький Юрій Станіславович, який є головним позаштатним проктологом Житомирської області, стаж роботи за фахом 19 років. У відділенні працює 3 лікаря ординатора, 8 медичних сестер, 8 молодших медичних сестер.

Основні напрямки діяльності відділення:

1. Надання консультативної і лікувально-діагностичної амбулаторної (на базі проктологічного кабінету консультативно-діагностичної поліклініки) та стаціонарної (на базі проктологічного відділення обласної клінічної лікарні) допомоги хворим на проктологічні захворювання.

2. Розробка нових та запровадження в широку клінічну практику сучасних методів діагностики та лікування проктологічних захворювань.

3. Вивчення показників захворюваності та розповсюдженості хвороб ободової  та прямої кишок серед населення Житомирської області.

4. Надання науково-методичної допомоги закладам охорони здоров'я області з питань розробки та впровадження в клінічну практику сучасних методів діагностики і комплексного лікування, реабілітації хворих, диспансерного нагляду за ними та заходів з профілактики захворювань прямої та ободової кишок.

5. Організаційно-методичне керівництво діяльності проктологічних та хірургічних відділень області з питань діагностики, лікування, профілактики, диспансеризації проктологічних хворих.

Показання для направлення хворих до проктологічного відділення:

1. Ушкодження та захворювання прямої кишки (геморой, тріщини та інші захворювання), промежини (пара проктити, нориці та інші захворювання), крижово-куприкової зони (епітеліальні куприкові ходи, кісти куприкової ділянки та інші захворювання );

2. Хронічні неспецифічні запальні захворювання кишківника (неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона та інші захворювання);

3. Дифузний (сімейний ) поліпоз кишківника;

4. Вроджені аномалії розвитку кишківника і суміжних органів, вроджені і генетично обумовлені синдроми, які проявляються порушенням функції кишківника;

5. Доброякісні пухлини ободової і прямої кишки;

6. Травми товстої і прямої кишок та їх наслідки;

7. Необхідність комплексного обстеження хворих із захворюванням кишківника не встановленої етіології;

Ординатори  відділення:

1.          Білоцький Юрій Станіславович (зав. відділенням), лікар-хірург проктолог, вища категорія

2.          Герман Роман Олександрович (ординатор), лікар-хірург проктолог

3.          Рудь Тарас Васильович (ординатор), лікар-хірург проктолог

 

Кваліфікована допомога пацієнтам надається цілодобово: як планова так і невідкладна.

 

Контактна інформація: 10002 м. Житомир, вул.. Червоного хреста 3

тел. 0 (412) 43-83-08; сайт проктологічного відділення : http://www.proctolog.zt.ua/