Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаВідділення та підрозділи → Приймально-діагностичне відділення

Приймально-діагностичне відділення

Приймально-діагностичне відділення

Приймально-діагностичне відділення працює згідно “Положення про приймальне відділення “, яке затверджене генеральним директором. В своїй роботі приймально-діагностичне відділення керується наказами та інструкціями затверджеими МОЗ Укрраїни, УОЗ облдержадміністрації.

На базі приймально-діагностичного відділення створено блок інтенсивної терапії для невідкладної допомоги з відповідним обладнанням та забезпеченням лікарями та медичним персоналом з спеціалізацією «Медицина невідкладних станів». Згідно санітарних норм в відділенні є ізолятор ОНІ, який забезпечений всіма необхідними наборами та дезсередниками згідно наказів.

 Основними завданнями приймально-діагностичного відділення є:

- кваліфікований та своєчасний прийом хворих, які поступають на лікування, та обгрунтоване вирішення їх госпіталізації;

- надання хворим необхідної медичної допомоги, в тому числі і термінової;

- попередження внутрішньолікарняних інфекцій;

- інформування хворих про правила внутрішнього розпорядку лікарні та ознайомлення з правами та обов’язками пацієнтів;

- надання довідкової інформації родичам хворих;

- інформування органів внутрішніх справ про поступлення хворих з травмами кримінального характеру, неопізнаних хворих, що перебувають у важкому стані;

- інформування управління надзвичайних ситуацій в області про поступлення хворих з зони катастроф;

- інформування ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр"  у випадку звернення хворих з підозрою на інфекційні захворювання.

Весь середній медичний персонал володіє технікою зняття ЕКГ, всіма маніпуляціями, необхідними для надання невідкладної медичної допомоги, медичні сестри блоку інтенсивної терапії одночасно виконують обов'язки операційної медичної сестри.

 Структура приймально-діагностичного відділення:

У відділенні функціонує блок інтенсивної терапії, операційна, ендоскопічний кабінет, процедурна, які оснащені всіма необхідними наборами інструментів для надання невідкладної допомоги, посиндромними наборами медикаментів, ЕКГ – апаратами, моніторами, дефібрилятором, електровідсмоктувачем, наборами для огляду гінекологічних хворих.

Згідно наказу УОЗ №522 від 28.11.2003року в приймально-діагностичному відділенні є запас медикаментів та медичного інвентаря для надання допомоги при надзвичайних ситуаціях розрахований на 50 чоловік.

Через приймально-діагностичне відділення госпіталізуються хворі, які потребують стаціонарного лікування в умовах обласної лікарні, як в плановому так і в ургентному порядку. Розділення потоку хворих, а також функціонування блоку інтенсивної терапії та операційної дало змогу надавати пацієнтам, які звертаються в обласну лікарню кваліфіковану та спеціалізовану допомогу безпосередньо у приймальному відділенні не гаючи часу на транспортування по лікарні.

 Лікарі відділення оглядають:

- всіх хворих, які госпіталізуються в лікарню в ургентному порядку за направленням бригад швидкої та невідкладної медичної допомоги та іншими лікувальними закладами в хірургічні та терапевтичні відділення;

- хворих у важкому стані направлених лікувально-профілактичними закладами;

- хворі з травмами опорно-рухового апарату (тобто хворі, які не можуть самостійно пересуватися);

- хворих, які самостійно звернулися в приймально-діагностичне відділення.

Співпраця з ургентною лабораторією, рентгенологічною та ендоскопічною службами, відділенням функційної діагностики дає змогу провести хворим необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз та скерувати хворого у відповідні профільні відділення, при необхідності розпочати лікування хворих безпосередньо в приймально-діагностичному відділенні, а також розпочати як найшвидше передопераційну підготовку.

 Тел. приймально-діагностичного відділення  -  0 412 - 438752