Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаВідділення та підрозділи → Відділення функціональної та ультразвукової діагностики

Відділення функціональної та ультразвукової діагностики

   Служба функціональної діагностики лікарні веде свою історію з 1950 року. Вона розпочиналася окремими кабінетами, де виконувалися прості діагностичні дослідження - антропометрія, вимірювання артеріального тиску, спірометрія, електрокардіографія. Поступово збільшувався парк апаратури, опановувалися нові діагностичні методики.

  В 1985 році кабінет реорганізований у відділення функціональної та ультразвукової діагностики,  яке є складовою частиною  багатопрофільної клінічної лікарні і умовно розділене на поліклінічний та стаціонарний підрозділи.

 Функціональні та ультразвукові методи діагностики на даний час широко використовуються в діагностиці захворювань різної етіології. Тому клінік, апаратів та лікарів, які виконують ці дослідження достатньо багато. Треба розуміти, що між апаратами існує велика різниця, як в ціновому діапазоні ( від 20 тис. до 250 тис. доларів США) так і в діагностичних можливостях (якість зображення, програмне забезпечення та таке  ін..)

 У відділенні функціональної та ультразвукової діагностики сконцентровано найсучасніше медичне обладнання, що дозволяє виявляти різні захворювання на початкових стадіях.

 Деяка суб’єктивність в інтерпретації отриманих результатів передбачає особливі вимоги до кваліфікації лікаря. У відділенні  дослідження виконуються висококваліфікованими спеціалістами з використанням європейських стандартів проведення та трактування результатів. Обов’язкова стандартизація досліджень дозволяє мінімізувати суб’єктивний фактор в оцінці результатів дослідження та його відтворюваність.

 Ми добре розуміємо, що висновки виписує не машина, а  розумні і досвідчені діагности, від кваліфікації яких залежить якість встановленого діагнозу. Тому, найголовнішою своєю перевагою ми вважаємо високий професійний рівень лікарів- діагностів, які мають більше 20 років досвіду роботи застосування діагностичних методів в клініці.

 Щорічно у відділенні виконується понад 70 тис. різноманітних  досліджень: від рутинних електрокардіограм до цілодобового моніторування ЕКГ, від скринінгових УЗ- обстежень органів черевної порожнини до складних досліджень з визначенням органного кровообігу та пункційною біопсією утворень. Виконуються судинні дослідження екстра- та інтракраніального кровообігу, кровообіг в ниркових та печінкових судинах, кровообіг в судинах кінцівок. З використанням кольорового доплерівського картування обстежується серце та магістральні судини. Щоденно виконується УЗ - денсітометрія, велоергометрія, реографічні та спірографічні дослідження.

  Робота стаціонарного підрозділу організована в 2 зміни - з 8.00ранку до 20.00, поліклінічного підрозділу – з 9.00 до 16.00.

  Якщо ви бажаєте провести діагностику в цілях профілактики, або потребуєте підтвердження вже встановленого діагнозу, ви впевнено можете звернутись в відділення функціональної та ультразвукової діагностики.

    Контактна інформація: тел. 43-87-30 з 13 до 15

ЛІКАРІ ВІДДЛЕННЯ:

Бородіна Ірина Валеріївна  - завідувачка відділенням, лікар ФД вищої категорії, загальний стаж роботи 27 років.

Вишинська Тетяна Іванівна – лікар ФД вищої категорії, заслужений лікар України, загальний стаж роботи   43 роки.

Кирилюк Леонід Миколайович – лікар ФД вищої категорії,  загальний стаж роботи 31 рік.

Горбік Ірина Миколаївна - лікар ФД вищої категорії, загальний стаж роботи

37 років.

Богуцька Євдокія Прокопівна-  лікар ФД другої  категорії, загальний стаж роботи

 57 років.

Косова Наталія Григорівна - лікар ФД вищої категорії, загальний стаж роботи

28 років.

Шейко Андрій Григорович - лікар УЗД вищої категорії, загальний стаж роботи

17 років.

Кириленко Наталія Миколаївна - лікар УЗД першої категорії, загальний стаж роботи 18 років.

Мосійчук Мирослав Дмитрович - лікар УЗД  першої категорії, загальний стаж роботи15 років.

Данилюк Михайло Васильович - лікар УЗД другої категорії, загальний стаж роботи 7 років.

Довгопола Ліана Олександрівна  - лікар УЗД першої  категорії, загальний стаж робот 16 років.