Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

Головна → Запрошуємо на роботу

Запрошуємо на роботу

 

Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради  запрошує на роботу:

  • Ерготерапевта, кваліфікаційні вимоги: вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» або вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична реабілітація», або вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини» за спеціальністю «Фізична реабілітація». Без вимог до стажу роботи.»
  • Фізичного  терапевта, кваліфікаційні вимоги:  вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» або вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична реабілітація», або вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини» за спеціальністю «Фізична реабілітація». Без вимог до стажу роботи.»
  • Лікаря-нейрохірурга, вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Лікувальна справа». Без вимог до стажу роботи. За наявності сертифіката лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Нейрохірургія».

 

За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрів лікарні за адресою: м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3 (715 кабінет поліклініки,  7 поверх), телефон (0412) 43-87-32 або надсилати своє резюме на електронну адресу: medisa@meta.ua, medisazt@gmail.com.