Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

Головна → Запрошуємо на роботу

Запрошуємо на роботу

 

 Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради  запрошує на роботу сестер медичних.

За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрів лікарні             за адресою: м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3 (715 кабінет поліклініки,      7 поверх), телефон (0412) 43-87-32 або надсилати своє резюме на електронну адресу:medisa@meta.ua, medisazt@gmail.com».   


Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради  запрошує на роботу:

  • Ерготерапевта, кваліфікаційні вимоги: вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» або вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична реабілітація», або вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини» за спеціальністю «Фізична реабілітація». Без вимог до стажу роботи.»
  • Фізичного  терапевта, кваліфікаційні вимоги:  вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» або вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична реабілітація», або вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини» за спеціальністю «Фізична реабілітація». Без вимог до стажу роботи.»

За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрів лікарні за адресою: м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3 (715 кабінет поліклініки,  7 поверх), телефон (0412) 43-87-32 або надсилати своє резюме на електронну адресу: medisa@meta.ua, medisazt@gmail.com.