Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаВідділення та підрозділи → Відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології

Відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології

 

Завідувач відділення - Борущак Роман Петрович, закінчив Тернопільський медичний інститут, Національну академію державного управління при Президентові України, магістр "Публічне управління та адміністрування". Вища кваліфікацйна категорія за спеціальностями: "Судинна хірургія" та "Рентгенологія".

 

 

 

 Лікарі відділення:

 Бевз В.В.

 лікар-кардіолог

вища

 Чекреньов Р.П.

 лікар-хірург

вища

 Марченко Є.В

 лікар-анестезіолог

вища

 Кошкаров В.І.

 лікар-судинний хірург

друга

 Марчак А.С

 лікар-хірург

вища

 Янківська І.Ц

 лікар-кардіолог

вища

 Гнелиця О.П.

 лікар-нейрохірург

вища

 Кушнір М.О.

 лікар-кардіолог

вища

Приймак  С.І.

 лікар-кардіолог

   спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціалісти відділення пройшли стажування в провідних клініках України та зарубіжжя, в тому числі: Інституті серця МОЗ України, Інституті кардіології імені академіка М.Д.Стражеска НАМН України, Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова, Інституті нейрохірургії ім. А.П.Ромаданова НАМН України, Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАМН України, Сілезькому центрі хвороб серця (Śląskie centrum chorób serca), м. Забже (Польща).

У відділенні надається екстренна та планова високоспеціалізована медична допомога. Відділення обладнане  сучасними цифровими ангіографічними комплексами Infinix-I Sky INFX-8000та  «INNOVA 3100» та працює в цілодобовому режимі.

Відбір хворих для обстеження та оперативного лікування здійснюється профільними спеціалістами консультативно-діагностичної поліклініки КНП "Обласна лікарня" за направленням  сімейних лікарів та профільних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів області.

Відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології працює без власного ліжкового фонду. Хворі, при наявності показань для проведення обстеження та оперативного втручання,  госпіталізуються до профільних відділень  обласної клінічної лікарні: кардіологічного, терапевтичних, нейрохірургічного, кардіохірургічного, судинної хірургії та інших.

У відділенні здійснюються наступні діагностичні та оперативні втручання :

1.Обстеження судин та порожнин серця  (коронаровентрикулографія)  при ішемічній хворобі серця із наступним проведенням  операції  внутрішньосудинної балонної ангіопластики та стентування коронарних артерій. 

2.Імплантація тимчасових та постійних штучних водіїв ритму при його порушеннях.

3.Лікування вузлових фіброміом матки (емболізація маткових артерій).

4.Ангіопластика та стентування судин нижніх кінцівок при ускладненнях цукрового діабету та облітеруючому атеросклерозі.

5.Діагностика аневризм та артеріовенозних мальформацій судин головного мозку шляхом проведення церебральної ангіографії (ангіографія судин головного мозку).

6.Ангіографічне обстеження  магістральних судин  верхніх та нижніх кінцівок при облітеруючих захворюваннях з наступним проведенням черезшкірної внутрішньосудинної балонної ангіопластики та стентування.

7.Ангіографічне обстеження ниркових артерій при підозрі на вазоренальну артеріальну гіпертензію з наступним проведенням черезшкірної внутрішньосудинної балонної ангіопластики та стентування.

8.Обстеження судин легень (ангіопульмонографія) при підозрі на тромбоемболію легеневої артерії з наступним проведенням тромболітичної терапії та імплантації протиемболічних кава-фільтрів в нижню порожнисту вену.

9. Пункційна вертебропластика при переломах, гемангіомах, остеопоротичних змінах хреба, транспедикулярна фіксація хребців.

Щороку кількість обстежень та діагностичних втручань та операцій збільшується.

Для проведення обстеження та оперативного лікування  пацієнтів попередньо госпіталізують до відділень лікарні після огляду профільними спеціалістами обласної консультативно-діагностичної  поліклініки.

Колектив відділення постійно працює над розширенням спектру обстежень та оперативних втручань з використанням наявних ангіокомплексів.

Додаткову інформацію можна отримати за  тел. (0412) 43-15-96.