Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаНовини → Житомирській обласній клінічній лікарні подарували апарат штучної вентиляції легень

Житомирській обласній клінічній лікарні подарували апарат штучної вентиляції легень

Новини лікарні    23 Березень, 2020
Житомирській обласній клінічній лікарні подарували апарат штучної вентиляції легень
 

Житомирській обласній  клінічній  лікарні  ім. О.Ф. Гербачевського від АТ "Житомиробленерго"  надійшла благодійна допомога. А саме – невдовзі  медичний заклад отримає новий сучасний апарат штучної вентиляції легень вартістю 800 тис. грнЯк поінформував генеральний директор лікарні Богдан Леськів , у лікарні зараз у наявності є 33 апарати штучної вентиляції легень. З них сучасних апаратів – лише 18.

Апарат ШВЛ не є панацеєю від віруса COVID-19,  але  він допомагає медикам у боротьбі з такими ускладненнями, як пневмонія,а в деяких випадках стає просто незамінним  для порятунку хворих. Адже апарат ШВЛ здійснює примусову подачу повітря, забезпечує насичення крові киснем і видалення з легень вуглекислого газу. При цьому в дихальних шляхах і легенях створюється позитивний тиск, що доволі часто для хворого є єдиним шансом на порятунок.

Апарат буде встановлено у реанімаційному відділенні обласної лікарні.

Також лікарня отримала від БО «Оберіг-26» три кисневих концентратори. Ці апарати забезпечують подачу кисню високої концентрації, що є вкрай важливим при лікуванні тяжких форм пневмонії.

«Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського у разі потреби готова до прийому хворих на COVID-19. Якщо настане цей момент – лікарня повністю усім забезпечена» , - запевнив Богдан Леськів.

Весь колектив лікарні вдячний усім благодійникам, особливо «Житомиробленерго»,  за подароване високотехнологічне обладнання, яке вкрай необхідне для лікування хворих.

ВІДЕО:  Апарат ШВЛ