Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаНовини → В обласній лікарні Житомира вперше провели операції без розрізу на підшлунковій залозі. Прооперували двох військових

В обласній лікарні Житомира вперше провели операції без розрізу на підшлунковій залозі. Прооперували двох військових

Новини лікарні    10 Червень, 2022
В обласній лікарні Житомира вперше провели операції без розрізу на підшлунковій залозі. Прооперували двох військових
 

У Житомирі в обласній лікарні імені Олександра Гербачевського вперше провели операції без розрізу на підшлунковій залозі. Пацієнти – військовослужбовці Збройних сил України. Про це Суспільному розповів хірург, медичний директор обласної лікарні Віталій Хоменко.За його словами, операцію провели для пацієнтів безоплатно.

"Обидва пацієнти – військовослужбовці, – каже Віталій Хоменко. – Це – справа честі нашої. Вони отримали забезпечення на оперативне втручання за кошти держави, за кошти лікувального закладу".

Пацієнт обласної лікарні військовий Михайло Михайловський розповів, що відчув себе погано, коли служив на Донбасі.

"Мене направили у госпіталь, а з госпіталю поклали в обласну лікарню і зробили операцію, – розповідає Михайло Михайловський. – Зараз почуваю себе добре, стан не просто задовільний, а добрий стан. Прооперували дуже добре. Буду одужувати".

За кілька днів малоінвазивну операцію на підшлунковій залозі провели військовослужбовцю Віктору Оксанчуку.

"З санчастини мене направили в госпіталь, – каже Віктор Оксанчук. – В госпіталі полежав, перевели сюди. Зробили томографію, сказали, що без операції неможливо. Зараз стан у мене кращий набагато".

Бригаду лікарів очолював хірург Віталій Хоменко.

"На нашому і вищому рівні це досить ексклюзивні речі, – каже Віталій Хоменко. – Операції досить технічно і технологічно складні. Ми їх виконали мініінвазивно, тобто без розрізу, через невеликі таракальні проколи. По часу працювали близько трьох-трьох з половиною годин".

Після операції минуло кілька днів. Пацієнтів готують до виписки.

ВІДЕО В обласній лікарні у Житомирі вперше провели операції без розрізу на підшлунковій залозі