Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаНовини → Всі новини

Всі новини

Новини лікарні    17 Травень, 2017

Обласна лікарня отримала в подарунок від благодійників дороговартісне медичне обладнання Обласну клінічну лікарню ім. О.Ф. Гербачевського 17 травня відвідали представники нідерландської організації  «Фонд допомоги Східній Європі»  та голова  благодійного фонду «Хлібний дім» Аркадій Маргуліс.
детальніше... →

 
Новини лікарні    28 Квітень, 2017

Благодійники передали житомирським лікарням медикаменти Благодійники передали житомирським лікарням медикаменти
детальніше... →

 
Новини лікарні    25 Квітень, 2017

З нагоди роковин аварії на ЧАЕС у Житомирській обласній лікарні з троянд і сакур висадили алею пам’яті Роковини аварії на ЧАЕС  
детальніше... →

 
Новини лікарні    21 Квітень, 2017

Відбувся день відкритих дверей для регіональних ЗМІ з нагоди 31-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС   Відбувся день відкритих дверей для регіональних ЗМІ з нагоди 31-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС
детальніше... →

 
Новини лікарні    9 Лютий, 2017

Житомирщина вперше отримала почесну відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»    
детальніше... →

 
Новини лікарні    8 Лютий, 2017

Відкрили діагностичну лабораторію потужністю в 6 тисяч досліджень на день та науково-практичний центр на базі обласної лікарні ім. Гербачевського. Відкрили діагностичну лабораторію потужністю в 6 тисяч досліджень на день та науково-практичний центр на базі обласної лікарні ім. Гербачевського. У діагностичній лабораторії Житомирської обллікарні розповіли, для кого аналізи будуть безкоштовними, а кому доведеться платити  
детальніше... →

 
Новини лікарні    19 Січень, 2017

В обласній консультативно-діагностичній поліклініці працює кабінет ендокринної гінекології, в якому проводить прийом лікар акушер-гінеколог  вищої категорії Груба Валентина Борисівна.
детальніше... →

 
Новини лікарні    11 Січень, 2017

У Житомирі відкрили новий томограф і провели перше обстеження   Сучасний комп’ютерний томограф 11 січня презентували в комунальній установі «Обласна клінічна лікарня ім. Гербачевського». «Це комп’ютерний томограф 32-спіральний, такого комп’ютерного томографа у нас в області ні у приватних, ні в комунальних установах немає. У комплексі з МРТ ми зараз маємо повний спектр досліджень, якими можемо забезпечити жителів нашої області для того, щоб вони пройшли якісну діагностику і відповідно якісне лікування», - зазначив головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського Богдан Леськів.
детальніше... →

 
Новини лікарні    11 Січень, 2017

В обласній лікарні запрацював ще один комунальний томограф.  В обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського 11 січня офіційно запрацював комунальний комп'ютерний томограф.
детальніше... →

 
Новини лікарні    10 Січень, 2017

Візит на Рівненщину  Голова обласної ради Володимир Ширма 5 січня з робочим візитом відвідав Рівненщину, де зустрівся зі своїм колегою – головою Рівненської обласної ради Миколою Разом із Миколою Драганчуком, головним лікарем обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Богданом Леськівим, Володимир Ширма оглянув лікарню, побачив у яких умовах перебувають пацієнти, оцінив забезпеченість обладнанням для променевої терапії, діагностики, та загалом ознайомився з роботою закладу..  
детальніше... →

 
Новини лікарні    14 Грудень, 2016

Нове відділення для чорнобильців відкрили у Житомирській обласній лікарні У новому терапевтичному відділенні, яке 14 грудня відкрили при Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського для постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, вже з 2017 року зможуть пройти лікування близько 1,5 тисячі осіб. Загалом відділення розраховане на 40 ліжко-місць і забезпечене усім необхідним обладнанням.
детальніше... →

 
Новини лікарні    12 Грудень, 2016

Житомирська обласна клінічна лікарня має намір до 31 грудня 2016 року придбати у київської компанії «УМТ+» комп’ютерний томограф вартістю 11 млн 997 тисяч гривень.
детальніше... →

 
Новини лікарні    5 Грудень, 2016

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського сьогодні, у переддень Дня Збройних сил України, привітали ветеранів. З нагоди 25-річниці Збройних сил України від імені колективу головний лікар закладу Богдан Леськів привітав ветеранів, учасників бойових дій та Революції Гідності, а також медиків-волонтерів. За мужність, патріотизм, громадську активність та самовіддане милосердя медики отримали медалі, відзнаки і премії.
детальніше... →

 
Новини лікарні    5 Грудень, 2016

На днях в Житомирскую областную клиническую больницу имени Гербачевского от благотворителей из Нидерландов поступило видеоэндоскопическое оборудование для обследования желудочно-кишечного тракта.
детальніше... →

 
Новини лікарні    18 Листопад, 2016

До переліку пільговиків, які можуть безкоштовно користуватися комунальним МРТ в Житомирі, додали ще одну категорію       До переліку пільговиків, які можуть безкоштовно користуватися комунальним МРТ в Житомирі, додали ще одну категорію: учасники бойових дій та інваліди війни  
детальніше... →

 
Новини лікарні    2 Листопад, 2016

На территории Житомирской областной больницы уже пять месяцев работает новый коммунальный магнитно-резонансный томограф (МРТ) На территории Житомирской областной больницы уже пять месяцев работает новый коммунальный магнитно-резонансный томограф (МРТ), за который областные власти заплатили 30 миллионов гривен.
детальніше... →

 
Новини лікарні    26 Жовтень, 2016

Голова обласної ради Володимир Ширма 25 жовтня провів виїзну нараду щодо підготовки до відкриття терапевтичного відділення Центру радіаційного захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.
детальніше... →

 
Новини лікарні    19 Жовтень, 2016

Ремонтні роботи у відділенні для «чорнобильців» проведені на 90 відсотків. Голова обласної ради Володимир Ширма оглянув хід ремонтних робіт терапевтичного відділення №2 в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.
детальніше... →

 
Новини лікарні    21 Вересень, 2016

За словами заступника міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка, цей крок було зроблено у відповідь на численні прохання керівників лікарень з різних областей України.  
детальніше... →

 
Новини лікарні    14 Вересень, 2016

Програма "Ваше здоров'я". «Як врятувати медицину?,,»
детальніше... →