Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаНовини → Всі новини

Всі новини

Новини лікарні    13 Жовтень, 2015

18 вересня в Житомирському інституті медсестринства під головуванням начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Олександра Торбасата за участі начальника головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області Олександра Волкова, в.о. заступника начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Віктора Лучківа, голови обкому профспілки працівників охоро­ни здоров'я Алли Супряги відбулося засідання колегії управління охорони здоров'я облдержадміністрації.
детальніше... →

 
Новини лікарні    31 Серпень, 2015

«До добра не приводить будь-яка війна  побажаю всім тільки миру!» «Вони достойно виконували й виконуватимуть свою справу - вони заслуговують на найбільший вияв доброти й душевного тепла!» - сказав завідуючий відділенням кістково-гнійної хірургії ОКЛ імені О.Ф. Гербачевського Борис Петрович Контуш про військовослуж­бовців 95 окремої аеромобільної бригади, котрі нині лікуються тут після поранень.
детальніше... →

 
Новини лікарні    31 Серпень, 2015

Минуло майже тридцять років, як про­лунав вибух на Чорнобильській атомній електростанції, а відлуння віднього ми чуємо і досі. Ми навчилися жити з цією бідою і ніколи не забуваємо своїх героїв!
детальніше... →

 
Новини лікарні    31 Серпень, 2015

«ВДЯЧНІСТЬ ПАЦІЄНТА - ЙОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД НАШОЇ РОБОТИ!» «ВДЯЧНІСТЬ ПАЦІЄНТА - ЙОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД НАШОЇ РОБОТИ!»
детальніше... →

 
Новини лікарні    1 Квітень, 2015

Вперше в Житомирській області проведено операцію на відкритому серці Вперше в Житомирській області проведено операцію на відкритому серці
детальніше... →

 
Новини лікарні    19 Березень, 2015

Открытие кардиохирургического центра на базе Житомирской областной больницы Открыт кардиохирургический центр на базе Житомирской областной больницы В новом кардиохирургическом центре до конца месяца планируется провести первое оперативное вмешательство
детальніше... →

 
Новини лікарні    4 Березень, 2014

В кабінеті лікаря Лікарі закликають людей більш дбайливо ставитися до свого здоров’я і, виявивши хворобу, не зволікати, а звертатися за медичною допомогою.
детальніше... →

 
Новини лікарні    8 Листопад, 2013

Акція «Об’єднаймося у боротьбі з діабетом» Акція «Об’єднаймося у боротьбі з діабетом» проходила у рамках заходів до Всесвітнього дня боротьби з діабетом, який відзначається 14 листопада.  
детальніше... →

 
Новини лікарні    8 Листопад, 2013

Измельчения камней  6 ноября, на базе консультативно-диагностической поликлиники областной больницы им. Гербачевского в Житомире состоялась презентация нового оборудования для лечения мочекаменной болезни, так называемого кабинета экстракорпоральной ударно-волновой литотрипсии.  
детальніше... →

 
Новини лікарні    25 Травень, 2011

              Одним із важливих пріоритетів в роботі Уряду є розвиток взаємодії з громадськістю та налагодження суспільного діалогу. Вирішенню цього завдання активно сприяє урядова телефоння "гаряча лінія" 0-800-507-309 - телефонний центр спілкування Уряду з громадянами, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади.
детальніше... →